Álláshirdetések

Junior Grafikus

Magyarország vezető online társkereső portál csoportjához, a Randivonal.hu-t is üzemeltető Dating Central Europe Zrt.-hez főállású, napi 8 órás munkavégzésre Junior grafikus munkatársat keresünk XIII. kerületi irodánkba.

Akkor jelentkezz, ha:

  • 1-3 éves, referenciamunkával igazolt gyakorlati grafikusi munkatapasztalatot fel tudsz mutatni, elsősorban online területről;
  • Adobe programcsomagot (Photoshop, Illustrator, Indesign) magabiztosan tudod használni;
  • megbízható, precíz, határidő orientált személyiség vagy;
  • ügyelsz rá, hogy amit kiadsz a kezedből, az minőségi munka legyen;
  • aktuális munkád során felmerülő ötleteidet szereted proaktívan megosztani kollégáiddal;
  • csapatjátékosnak tartod magad.

Feladatok:

  • a portfólióba tartozó website-ok márka/arculat szerinti tervezése;
  • kampányokhoz, promóciókhoz szükséges grafikai elemek megtervezése és megrajzolása (bannerek, eDM-ek, print hirdetések);
  • reszponzív weboldalak és mobil alkalmazások grafikai tervezése és kivitelezése.

Előny:

  • Adobe Premier Pro vagy After Effects ismerete;
  • kreatív termékvideók készítésében szerzett tapasztalat;
  • html buildelési gyakorlat (HTML5 és CSS3 ismerete);
  • html bannergyártási tapasztalat;
  • wireframe és prototípus készítő programok ismerete.

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet, jó fej kollégák;
  • széles online termékpaletta, a mindennapi kreatív gyártás mellett lehetőség nagyobb projektekben való részvételre (új szolgáltatások, weboldalak, mobil alkalmazások tervezésében).

  • önéletrajzod a karrier@dace.hu címre küldd “Junior grafikus” tárggyal;
  • kérünk az önéletrajz mellé egy néhány mondatos bemutatkozást, nettó fizetési igényt;
  • valamint egy referencia portfóliót, hogy lássuk azokat az eddigi munkáidat, amikre a legbüszkébb vagy.