Álláshirdetések

Ügyfélszolgálati moderátor

Magyarország vezető online társkereső portál csoportjához, a Randivonal.hu-t is üzemeltető Dating Central Europe Zrt.-hez főállású, napi 8 órás munkavégzésre Ügyfélszolgálati moderátor munkatársat keresünk XIII. kerületi irodánkba.

Akkor jelentkezz, ha:

  • van már ügyfélszolgálatos vagy ügyfélkezeléssel eltöltött munkahelyi tapasztalatod;
  • jól kommunikálsz szóban és írásban is, nem jelent gondot az e-mailes kommunikáció;
  • ügyfélkezelésben, panaszok, problémák megoldásában nagymester vagy;
  • szeretnéd naponta sok-sok magányos társkereső ügyes-bajos gondját megoldani, „a nem találok valamit” típusú problémáktól a „nem működik a PayPal-os fizetésemig”;
  • munkádat hatékonyan végzed és figyelsz rá, hogy amit kiadsz a kezedből, az minőségi munka legyen (tehát nem fél óra, mire egy levelet megírsz és még oda is figyelsz rá, hogy érthető, olvasható legyen);
  • helyesírásod tökéletes, tisztában vagy a magyar helyesírási szabályokkal és jól is alkalmazod azokat;
  • gyorsan tanulsz és képes vagy az önálló munkavégzésre;
  • megbízható munkavállaló vagy, lelkiismeretesen dolgozol, mert tudod, hogy kollégáid ugyanígy járnak el;
  • jól tűröd a monotonitást (előfordul, hogy órákon át csak adatlapokat moderálsz vagy fotókat nézel át, ráadásul gyorsan és precízen, hogy a munkaidőd végére kész is legyél mindennel).

Feladatok:

  • Az oldalon történt regisztrációkhoz tartozó új, illetve módosított adatlapok moderálása;
  • Felhasználók által feltöltött képek moderálása, szükség esetén szerkesztése, feltöltése;
  • Felhasználók által írt szöveges tartalmak moderálása;
  • Felhasználók támogatása, problémák kezelése, mind írásban, mind szóban;
  • Beérkező levelek kezelése, megválaszolása;
  • Fejlesztésben, tesztelésben való aktív részvétel.

Előny:

  • tudod, hogy mi a mobilfizetés, esetleg fizettél is már így valaha;
  • van kifejezetten online ügyfélszolgálati tapasztalatod;
  • cseh, szlovák, lengyel vagy román nyelvismeret;
  • kerestél már társat online.

Amit kínálunk:

  • Betekintés a társkereső oldalak életébe;
  • Tanulási, fejlődési lehetőség;
  • Támogató környezet (segítőkész kollégákkal).

  • önéletrajzod a karrier@dace.hu címre küldd “Ügyfélszolgálati moderátor” tárggyal;
  • kérünk az önéletrajz mellé egy néhány mondatos bemutatkozást, nettó fizetési igényt.